BİZ MİLLETİZ. TÜRKİYE'Yİ DARBEYE TERÖRE YEDİRMEYİZ

Devletimize ve milletimize ihanet içinde olan dış güçlerin maşası vatan haini Fetullahçı terör örgütünün darbe girişimi Allah 'ın izni, Cumhurbaşkanı'mızın, hükümetin ve siyasi partilerin dirayetli duruşu, emniyet güçlerinin gayreti ve milletimizin büyük fedakarlığı ile püskürtülmüştür.

Milletin uçağı, helikopteri, tankı ve silahıyla milletin kendisini, bu ülkenin topraklarını, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ni, Meclisi, emniyet binalarını, MİT'i, köprüleri, havaalanlarını ve birçok yeri bombalayan, kurşunlayan ve 249 insanımızı şehit eden, 2.194 gazimizi yaralayan hainler milletimizden ve emniyet güçlerinden gerekli dersi almış ve darbe girişimi akamete uğratılmıştır.

Milletimiz, savaş uçağı, tank, top, tüfek karşısında en küçük bir tereddüt göstermeden vatan savunmasına geçmiş ve vatanını hainlere kaptırmamıştır.

Siyasi partiler, STK'lar, medya ve toplumun tüm kesimleri FETÖ darbe girişimine topyekün karşı koyarak adeta ikinci bir İstiklal savaşı vermiştir.

Milletimizin bundan sonra beklentisi darbeci hainlerin ve darbecilere direkt-dolaylı destek veren herkesin en ağır şekilde cezalandırılmasıdır.

Milletimize geçmiş olsun, milletimizin başı sağ olsun.


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kafkasevi yönetim kurulu üyesi ŞEHİD
Tletseruk Erol OlçokDarbecilere karşı direnirken yavrusuyla birlikte şehid oldu!
Allah rahmet eylesin.