Hacı Ali Bıkmaz ve Melahat Bıkmaz 'ın bağışları ile köyümüze 2 adet arıtmalı su çeşmesi yapılmıştır. Çeşmelerin hizmete girmesi vesilesiyle bir açılış töreni yapılmıştır. Törenden fotoğrafları aşağıda görebilirsiniz. Bağışlarından dolayı Hacı Ali Bıkmaz ve Melahat Bıkmaz 'a tekrar teşekkür ederiz.


           26 Mayıs Cumartesi sabah namazından sonra cemaat evlerine gitmeyerek son hazırlıklara başlıyor. Konvoy köye teşrif etmeden önce kahvaltı kahvaltı hazırlanıyor.
 

                                   Konvoy Kahvetepe köyüne yaklaşmakta iken köyden bir grup özel taksi karşılamaya gidiyor.
 

     Konvoy geldikten sonra selamlaşma ve hoş geldin seremonisi yapılıyor ve akabinde topluca kahvaltı yapılıyor. Kahvaltı mönüsü zengin ve çok çeşitli.


                                Her yıl olduğu gibi bu yıl da toplu mezarlık ziyareti yapıldı. İkindi namazını müteakip tüm cemaat topluca mezarlığa geldi ve Kur'an-ı Kerim okundu, dualar edildi.


                                                              Pazar günü büyük köy mevlidimiz yapıldı. Bu yılki mevlidimiz bugüne kadar yapılan en geniş katılımlı mevlit oldu. Konuklar hem huşu içinde Kur'an-ı Kerim ve mevlit dinlediler hem de ikramların lezzetini tattılar. Haftalardır kapalı, bulutlu ve yağmurlu olan hava Allah 'ın lütfü ile mevlit arifesinde ve gününde son derece iyiydi.